Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Venecia Palace ***/****
StandardStandardStandardStandardStandard
05-816 Michałowice k. Warszawy Ul. Kasztanowa 44
Ocena:
7.3 z 4 ocen
Lokalizacja
Venecia Palce to elegancki i luksusowy hotel podzielony na dwie części trzy i czterogwiazdkową, usytuowany na przedmieściach Warszawy, przy trasie Warszawa-Katowice-Kraków, 10 km od Pałacu Kultury, 5 km od Lotniska Okęcie. Hotel posiada uroczy, olbrzymi dziedziniec z dwuhektarowym jeziorkiem. Venecia Palace to rozległy kompleks hotelowo - konferencyjny z atrakcyjnymi terenami i dużym zapleczem rekreacyjnym. Przystosowany jest do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych szukających wypoczynku w ciszy, spokoju i kontakcie z przyrodą.
Zakwaterowanie
Hotel Venecia Palace posiada 76 komfortowo wyposażonych pokoi w części 3 i 4 gwiazdkowej. Większość pokoi zaprojektowanych zostało w konwencji rzymsko-weneckiej utrzymanych w ciepłej tonacji złotych beży i brązów. Luksusowe, przestronne apartamenty zostały zaaranżowane aby zapewnić Gościom komfort i wygodę. Wyposażenie apartamentów w łaźnie parowe i duże wanny stwarza niepowtarzalny klimat wnętrz.
Wyposażenie pokoi:
-TV-SAT,
-łazienka z prysznicem,
-zestaw kosmetyków,
-suszarka,
-biurko,
-minibar,
-telefon,
-bezpłatny internet (Frame),
-room-service,
Wyposażenie apartamentów:
-łazienka z prysznicem,
-suszarka,
-zestaw kosmetyków,
-dwuosobowa wanna otwarta na pokój,
-duże łoże 180x200,
-biurko,
-telewizor 32”,
-DVD,
-stałe i bezpłatne łącze internetowe,
-telefon,
Wyposażenie
Obiekt dozorowany przez agencję ochrony + monitoring. Malownicze i rozległe tereny o charakterze parkowo rekreacyjnym posiadają dwuhektarowe jeziorko z molem, Świątynię Dumania Tempietto na wyspie. Goście do dyspozycji maja łodzie spacerowe i leżaki plażowe.
Wyżywienie
Goście odwiedzający naszą restaurację znajdą się w niepowtarzalnej galerii zapachów i aromatów. Serwujemy potrawy kuchni światowej oraz dania według regionalnych przepisów mistrzów sztuki kulinarnej.Stosownie do pory roku na stołach królują potrawy z produktów sezonowych.Na życzenie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu Gościa. Restauracja czynna jest codziennie w porze śniadaniowej, podczas lunchu i kolacji. Latem w pałacowym patio podawane są także sezonowe specjały.
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.
Konferencje
Dla organizatorów konferencji, szkoleń i imprez firmowych managerów i prezesów firm szukających miejsc spotkań biznesowych Hotel Venecia Palace przedstawia ofertę wszechstronnych, fachowych usług według standardów światowych. Atut stanowi doskonała lokalizacja obiektu 10 km do Pałacu Kultury i Nauki. Oddalenie od miejskiego zgiełku sprzyja atmosferze skupienia, koncentracji w trakcie obrad. Do dyspozycji jest 7 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych z naturalnym światłem. Mogą one pomieścić od 15 do 200 uczestników. Wszystkie sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Venecia Palace ***/****
Zdjęcie Venecia Palace ***/****
Zdjęcie Venecia Palace ***/****
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51