Grupa Hotele.pl
test
Lokalizacja
Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji "Polska-WiekXXI" usytuowane jest w pobliżu centrum Warszawy, w zielonej części Mokotowa. Położenie CKK to dodatkowy atut - można tu dogodnie dojechać komunikacją miejską, samochodem i autokarem a przy tym sam obiekt oddalony jest od zgiełku warszawskich ulic. W pobliżu jest zielone serce stolicy - park Łazienkowski. Centrum Konferencyjno - Kongresowe znajduje się blisko Wilanowa i Parku w Powsinie, jak również tras przelotowych. Na terenie Centrum jest parking strzeżony dla samochodów osobowych i autokarów.
Zakwaterowanie
W Centrum Konferencyjno - Kongresowym znajdują się Pokoje Profesorskie jedno- i dwuosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę, wyposażony jest w telewizor, lodówkę, telefon. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie.
Do dyspozycji klientów oddajemy także Pokoje Akademickie jedno- i dwuosobowe z łazienką, lodówką i telewizorem.
Na terenie Centrum Konferencyjno - Kongresowego znajduje się Apartamentowiec Rektorski położony w najbardziej "zielonej" i spokojnej części kompleksu, oferujący jedno-, dwu- i trzypokojowe apartamenty, wyposażone w łazienkę, lodówkę i telewizor.
W sumie zapewniamy naszym klientom 350 wygodnych miejsc noclegowych.
Wyposażenie
Do dyspozycji gości pozostawiamy całodobowy strzeżony parking na 210 miejsc dla samochodów osobowych oraz dwa wydzielone parkingi autokarowe na 14 autokarów.
Wyżywienie
Na terenie CKK znajduja się dwie restauracje, które organizują catering na terenie restauracji oraz na wybranych salach Centrum Kongresowego. Restauracje zapewniają profesjonalną obsługę i stosowny do okoliczności wystrój. Restauracja Bajka to typowa restauracja lunchowa. W lokalu jest 120 miejsc siedzących. System samoobsługi usprawnia wydawanie posiłków. Klienci Bajki codziennie mają do wyboru różnorodne dania. W bogatym menu restauracji znajdziemy zarówno dania mięsne, jarskie, tradycyjne i egzotyczne. Nie zabraknie także zup i deserów do wyboru. Szybka, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny i smaczne posiłki, to cechy, dzięki którym restauracja cieszy się powodzeniem wśród klientów. Restauracja Plikaro to elegancka restauracja składająca się z dwóch sal łącznie na 150 miejsc siedzących. Specjalizuje się w daniach pysznej kuchni polskiej, bardzo docenianej przez naszych klientów. Menu dostosowujemy do potrzeb i wymagań. W zależności od życzeń restauracja przygotowuje: szybkie lunchy kanapkowo-sałatkowe; eleganckie obiady; wykwintne bankiety; kolacje biznesowe.
Konferencje
Centrum Konferencyjno-Kongresowe jest jednym z niewielu, które oferują, w tym samym miejscu, sale szkoleniowo-konferencyjne, zaplecze gastronomiczne (restauracje i bary), Centrum Zdrowia, Sportu i Rekreacji, parking oraz bazę noclegową. Ośrodek dysponuje bogatą gamą pomieszczeń mogących pomieścić od kilkunastu do kilku tysięcy osób, w tym niezwykłą salą kongresową, na 2500 osób.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji Polska-WiekXXI
Zdjęcie Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji Polska-WiekXXI
Zdjęcie Centrum Konferencyjno-Kongresowe Fundacji Polska-WiekXXI
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51